Німецькі туристи змінили стратегію вибору напряму для відпочинку

DIP

Пандемія коронавірусу та поточний економічний стан внесли серйозні зміни до менталітету німецьких туристів. Місце «ордунгу» та раннього бронювання незабаром можуть зайняти спонтанні подорожі «останнього моменту». Не в останню чергу – з міркувань економії. Саме такі дані показало опитування, проведене Skyscanner та One Poll серед вибірки в 1 тис. німецьких туристів. Дані вийшли цікавими.

Так, 35% опитаних заявили, що не обирають одразу конкретного пункту призначення під час планування поїздки. Ще 42% заявили, що гнучко підходять до вибору місця та часу поїздки. А загалом більшість потенційних туристів – користувачів Skyscanner у Німеччині виконували пошук, вводячи “alle orte” (“скрізь”) замість того, щоб шукати конкретне місце призначення.

Це означає, що таким чином німецькі туристи можуть бачити більш доступні варіанти подорожі. А саме, фактор ціни назвали визначальним 51% опитаних. Також важливі й інші «пандемійні» тренди, насамперед гнучкі умови скасування подорожі. Проте від закордонного відпочинку переважна більшість відмовлятися не готова 88% мають намір вирушити на відпочинок за кордон, причому 61% заявив, що ця можливість стала для них «важливішою, ніж раніше».