"Лікарі ще не стикалися з таким пацієнтом". Мати Саакашвілі заявила, що синові поставили дев'ять діагнозів

Гордон

У колишнього президента Грузії, голови Виконкому реформ в Україні Михайла Саакашвілі, який перебуває під вартою в Грузії, медики знайшли дев'ять хвороб. Про це мати політика Гіулі Аласанія повідомила 12 травня журналістам після відвідування сина у клініці у Тбілісі, інформує грузинський проєкт SOVA.За її словами, стан Саакашвілі був "значно гіршим", ніж два дні тому у в'язниці в Руставі.

"Він блідий, насилу пересувається. Сказав мені, що вчора три рази впав. У нього страшна слабкість. Аналізи здали, і тепер необхідно вивчити їх. Я не знаю, як довго вони залишать його там, він потребує інтенсивного лікування, щоб вижити, ось про що йдеться. Тут його не реабілітувати", сказала Аласанія.

Вона зазначила, що лікарі у клініці їй "дуже сподобалися".

"Лікарі ще не стикалися з таким пацієнтом", передала слова медиків мати Саакашвілі. За її словами, у політика підтвердили "дев'ять діагнозів".

"Нам потрібне не спостереження, а лікування", підкреслила Аласанія.

13 травня вона заявила, що літак для транспортування Саакашвілі до лікарні готова надати Польща.

26 квітня незалежні лікарі заявили, що Саакашвілі, який перебуває у в'язниці в Руставі необхідно лікування у закордонній клініці, оскільки стан його здоров'я дуже важкий і йдеться про ймовірну інвалідність і навіть смерть. Це пов'язано з двома голодуваннями політика.

12 травня Саакашвілі перевезли з в'язниці до приватної клініки "Вівамед" у Тбілісі.