Посол США у ООН звинуватив росію через фейки про біолабораторії в Україні

META

Посол США у Організації Об'єднаних Націй Річард Міллс звинуватив росію у поширенні фейків про біологічні лабораторії та американську біозброю в Україні. Він назвав дезінформацію країни-агресора рф безглуздою і фальшивою.

Читайте також: Конвой ООН вирушив до Маріуполя для евакуації мирних жителів з "Азовсталі"

Деталі

Представник Штатів заявив, що росія для поширення своїх "теорій змови" використовує Раду Безпеки ООН. За його словами, у такий спосіб агресор намагається переключити увагу від жорстокої війни, яку він розвернув проти сусіда.

Міллс зазначив, що США не мають жодних програм з виготовлення біологічної зброї в Україні. Також він наголосив, що нинішня поведінка Кремля є продовженням його тактики звинувачення інших у порушеннях, які він сам вчинив чи збирається вчинити.

За словами дипломата, за росією слід уважно стежити. Він вважає, що російські окупанти можуть вдатися до хімічної або біологічної атаки під хибним приводом.

Раніше ми писали, що в ООН проголосували за розслідування військових злочинів рф в Україні: дві країни виступили проти. У Женеві пройшло екстрене засідання для розгляду доказів військових злочинів рф в Україні.