Німеччина стане незалежною від російських нафти та вугілля ще у 2022 році, – Шольц

24 канал

На тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну Німеччина взяла курс на незалежність від російських енергоресурсів. Йдеться передусім про нафту, вугілля та газ.

У канцлера Німеччини Олафа Шольца запитали, чи відчують жителі ФРН наслідки війни в Україні безпосередньо на собі, зокрема вже цієї зими. Очільник німецького уряду відповів, що вони роблять все, аби цього не трапилось.

Читайте також Угорщина натякнула, що їй треба до 750 мільйонів євро в обмін на згоду про нафтове ембарго

Німеччина стане незалежною від російських нафти та вугілля ще цього року

За словами Шольца, Федеральний уряд Німеччини щодня займається тим, щоб зробити все можливе, аби німці "не мерзли цієї зими".

Від імпорту російських вугілля та нафти ми станемо незалежними уже цього року та робимо все, щоб зберегти робочі місця у Шведті та Льойні (там розташовані нафтопереробні заводи – ред. 24 канал),
– заявив Шольц.

Очільник німецького уряду повідомив, що з імпортом російського природного газу ситуація дещо складніша – протягом короткого терміну потрібно побудувати кілька нових терміналів скрапленого газу, які є великими інфраструктурними проєктами на мільярди євро. "Це не відбувається за одну ніч", – додав канцлер.

Ембарго російської нафти: останні новини Зверніть увагу – Німеччина заявила, що війна в Україні є початком кінця Путіна: дивіться відео