Росія підняла авіацію у Калінінграді: тренувалися "знищувати" літаки противника

24 канал

Росіяни зібралися лякати НАТО недобитою авіацією в Калінінграді. Агресор вирішив "пограти м'язами" через інформацію про розширення НАТО.

Як завжди у випадку з росіянами, усі їхні плани пішли не просто шкереберть, а й дали абсолютно протилежний результат. Війною проти України окупанти хотіли відлякати сусідів від вступу до НАТО, а вийшло навпаки – ще дві країни захотіли приєднатися до Альянсу.

Читайте також Нехай не сують носа, – у МЗС відреагували на погрози Росії через вступ України в ЄС

Російська авіація у Калінінградській області

Фінляндія та Швеція мають твердий намір стати членами НАТО. Президент Фінляндії Саулі Нійністе навіть передзвонив Путіну та повідомив не лише про план вступу до НАТО, а і його причину – війну Росії проти України. Майже одразу ж після цього Росія перестала постачати фінам електроенергію нібито через "борги". Також Кремль пригрозив скандинавам "військовими кроками", хоча після шалених втрат, які окупанти зазнали в Україні, втілити напад на когось іншого вони зможуть лише у своїй уяві.

Втім, припинення постачання електроенергії російському диктатору було мало, тож він вирішив "залякати" НАТО своєю авіацією. Росіяни підняли в небо свої Су-27 та зімітували відбиття нападу на Калінінград.

За вдалим збігом обставин росіянам навіть вдалося "перемогти" та не втратити жодного літака у бою з "ворогом". Про "ліквідацію ворожого нападу" щасливо відзвітувало командування Балтійського флоту.

Війна Росії проти України: останні новини Дивіться відео до теми – Британія та США гарантують безпеку Швеції та Фінляндії до повного вступу в НАТО