Глава УГКЦ освятив паски для військових та для в’язнів

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Привітання від Предстоятеля УГКЦ та освячені паски військовим передадуть о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, та о. Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у Збройних силах України Департаменту військового капеланства.

Військові капелани УГКЦ, які цими днями з духовною місією перебувають в зоні ООС, проведуть святкові богослужіння та організують освячення пасок для воїнів, які захищають Україну по всій лінії фронту.

У Велику п’ятницю Патріарх Святослав освятив 730 пасок для в’язнів Київського слідчого ізолятора. Освячення пасхальних хлібів Предстоятель звершив у Велику п’ятницю, на подвір’ї Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві.

Як розповів у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ о. Костянтин Пантелей, очільник Відділу в справах душпастирства у пенітенціарній системі України УГКЦ, паски придбали за кошти жертводавців у рамках благочинної акції «Великодній кошик для в’язнів», а їх кількість розрахована на окремі категорії в’язнів Київського слідчого ізолятора.

«В’язниця дуже велика і в’язнів дуже багато. Привітати всіх із Великоднем у такий спосіб ми не можемо, але намагаємося огорнути нашою увагою неповнолітніх, жінок, недужих в’язнів, які перебувають в медчастині, в’язнів, які несуть довічне і довготермінове покарання, а також господарську обслугу, тобто засуджених, які відбувають покарання в самому слідчому ізоляторі», – розповів о. Костянтин.

Крім пасок для в’язнів Київського слідчого ізолятора, додав очільник Відділу у справах душпастирства у пенітенціарній системі, за зібрані у столиці кошти пасхальні хліби придбали і для Кременчуцької виховної колонії для неповнолітніх. Там зі святом Христового Воскресіння неповнолітніх в’язнів у неділю привітає о. Роман Атаман, капелан колонії.