Сотня запоріжців скористалася першим річковим рейсом на дачі

У Запоріжжі відкрито сезон дачної навігації. Перший рейс катер здійснив уже сьогодні, 8 червня. Перевезення виконуються з дотриманням усіх санітарних вимог. Як і в попередні роки, для запоріжців пільгових категорій проїзд безплатний.

Під час стартового рейсу річкової навігації катер перевіз близько 100 осіб. Загальна ж місткість транспортного засобу – 200 людей, втім через карантинні вимоги кількість пасажирів обмежена. Також на катерах діє масковий режим, а всі відвідувачі обов’язково проходять температурний скринінг.

– Виконані усі необхідні підготовчі роботи: проведені техогляди, розставлені понтони, відремонтовані катери. Розроблено графік, проведено інформаційну роботу щодо його поширення. За планом навігація працюватиме до 29 жовтня, – розповів заступник начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Кухарєв.

Для пільгових категорій населення діє безкоштовний проїзд. На це з міського бюджету спрямовано 3 мільйони гривень. Також працюють і автобусні маршрути для перевезення дачників, які обслуговує КП «Запоріжелектротранс». Проїзд автомобільним та річковим транспортом до садово-городніх ділянок на пільговій основі здійснюється виключно за умови наявності документа, який підтверджує право на безкоштовний проїзд. Документ (посвідчення, довідку тощо) необхідно мати при собі та пред’являти контролерам..