Запоріжжя: Міст стане безпечним

Стартував ремонт мосту через річку Куца Бердянка в селі Азовське на національній автодорозі державного значення Василівка - Бердянськ. Як розповіли в Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, після проведення експертної оцінки технічного стану автодорожнього мосту його стан оцінили як обмежено працездатний (стан 4). Тому з ремонтом вирішили не відкладати.

"Планується ремонт і підсилення наявних конструкцій з метою підвищення несної здатності, а також влаштування нових монолітних залізобетонних конструкцій, тротуарів і плит проїзду, монтаж блоків підпірної стінки у сполученні мосту з підходами, влаштування деформаційних швів, захисного покриття зовнішніх поверхонь та облицювання гранітними плитами контуру арки, планування та укріплення укосів конусів, і наприкінці - облаштування проїжджої частини, встановлення бар'єрного та перильного огородження", - повідомляють у САД.

Уже виставили допоміжні конструкції й виконують роботи з ремонту однієї зі сторін фасаду мосту. У найближчі дні облаштують тимчасовий автодорожній обхід з водопропускною трубою. Завершити ремонт обіцяють до кінця року.

Володимир РИБАЛЬЧЕНКО.

Фото САД у Запорізькій області.