Браконьєри на Запоріжжі: з початку червня викрито 32 правопорушення в сфері рибальства

Як повідомляє Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, у період з першого по сьоме червня 2021 року в ході рибоохоронних заходів на внутрішніх водоймах регіону складено 15 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, 14 за ч. 4 ст. 85 КУпАП та два акти вилучення безхазяйного майна. В результаті перевірок місць реалізації водних біоресурсів інспектори оформили один протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

За даний період у порушників вилучено 30 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 16 заборонених знарядь лову, з яких два за актами виявлення і вилучення безхазяйного майна.

Для прикладу, п’ятого червня на річці Конка, поблизу смт Малокатеринівка Запорізького району державні інспектори виявили громадянина, який здійснював незаконний лов риби сіткою у брід. У такий спосіб він добув 54 екз. карася сріблястого загальною вагою 15 кг. Збиток, нанесений рибному господарству склав 918 грн.

За фактом грубого порушення правил рибальства на особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітка та незаконно добуті водні біоресурси вилучені до рішення суду.

Довідкова інформація:

Запорізький рибоохоронний патруль закликає не порушувати Правила любительського та спортивного рибальства. У разі виявлення порушень в сфері рибальства та торгівлі водними біоресурсами, прохання телефонувати на «гарячу лінію» Запорізького рибоохоронного патруля (067)-622-04-66.