У Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» стартували масштабні навчання

За участі першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова на території КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» відбулось тренування органів управління, сил і засобів системи авіаційного пошуку та рятування.

Головна мета навчань – відпрацювати питання організації та взаємодії силових структур, скоординувати дії всіх залучених служб та органів при виникненні аварійної ситуації.

До навчань залучені фахівці ДСНС Україні, центру пошуку та рятування, медики «швидкої» допомоги, фахівці «Украероруху», сили цивільного захисту, керівництво аеропорту.

Вже завтра фахівці перейдуть до практичної частини навчань. Так, за легендою, поблизу запорізького аеропорту гвинтокрил зазнав лиха у 10-ти кілометровій зоні. Всі оперативно-рятувальні служби отримують сигнал та починають діяти. Розгортається пошуково-рятувальна операція. Також за сприятливих погодних умов планується залучити гвинтокрил з Харкова для моделювання пошукових робіт з повітря.

– Не дай Бог, щоб така ситуація трапилася насправді, коли гвинтокрил чи літак впаде…, але ми маємо бути готовими до будь-якої пригоди та оперативно реагувати на можливі надзвичайні ситуації та їх наслідки. Такі тренування – надважливі, необхідно відпрацювати злагоджені дії, які можуть, за необхідності, врятувати життя людей. Прошу відповідально поставитися до тренувань та завтра на практиці відпрацювати виникнення аварійної ситуації, – звернувся до учасників Володимир Шустов.

Тренування триватимуть до 11 червня.