У запорізькому пришкільному таборі відбувся День безпеки

Щорічно у місті Запоріжжя у загальноосвітніх школах створюють пришкільні табори для дітей з денним перебуванням. Аби убезпечити підростаюче покоління від нештатних ситуацій в літній період, рятувальники проводять профілактичну роботу з вихованцями таборів.

Так, 8 червня на базі Запорізької загальноосвітньої школи №15 відбулась зустріч дітей табору «Веселий експрес» з фахівцями Служби порятунку.

У рамках заходу рятувальники розповіли вихованцям в інтерактивній формі про правила безпечного поводження на вулиці, вдома та під час відпочинку.

Діти довідалася ще й про тяжкі наслідки, до яких призводить нехтування правилами поведінки під час відпочинку на воді. Оскільки під час літніх канікул проблема безпечного перебування дітей на водоймах особливо актуальна. Спеціалісти Головного управління розповіли про правила поведінки при виявленні підозрілих предметів та виникнення інших надзвичайних подій на вулиці, вдома та під час відпочинку.

Під час заходу вихованці табору зіграли в інтерактивну гру-лабіринт та пройшли різноманітні «випробування». Крім цього, діти мали змогу ознайомитися з професією рятувальника.

Фахівці ДСНС продемонстрували підростаючому поколінню способи подачі води під час ліквідації пожежі. Серед дітей виявилося чимало охочих спробувати й власноруч подати воду на гасіння умовного полум’я.