Запорізька обласна рада відкрита до діалогу із представниками різних конфесій

Сьогодні керівники і депутати Запорізької обласної ради зустрілись із Високопреосвященним Митрополитом Запорізьким та Мелітопольським Лукою.

Представник церкви детально розповів, чим займається єпархія, які має пріоритети в своїй церковно-громадській діяльності. Зокрема, розказав про роботу із дітьми та молоддю в Недільних школах єпархії, про культурно-мистецькі заходи, про допомогу учасникам та жертвам АТО, підтримку матерів і дружин, чиї сини та чоловіки загинули, захищаючи свободу і цілісність України. Як наголосив Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, тільки безкоштовними обідами єпархія щомісяця пригощає близько 7-ми тисяч нужденних. Крім того, утримує єпархіальний дитячий будинок «Надія» і центр раннього розвитку дітей «Радонєж».

-Церква – це не тільки молитва. Це – повнота людського життя, - зазначив Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука.

Всі, хто зібрався на зустріч, - а це голова Запорізької обласної ради Олена Жук, її перший заступник Людмила Любім, заступник Владислав Куценко, депутати Запорізької обласної ради Олександр Білий, Оксана Бугайчук, Ніна Гурська, Вячеслав Колесников, Павло Матвієнко – мали змогу поставити питання про суспільну діяльність єпархії і обговорити релігійні аспекти.

-Запорізький регіон – мультикультурний і мультирелігійний. Тож, Запорізька обласна рада відкрита для співпраці із представниками різних конфесій. Сьогоднішня зустріч – початок такого діалогу, - сказала Олена Жук, зазначивши, що як голова Запорізької обласної ради має головну мету – мир на території Запорізької області і порозуміння між людьми різних віросповідань.

Відділ комунікацій  Запорізької обласної ради