Ремонт траси до найпопулярнішого запорізького курорту: Що вже зробили

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на Службу автодоріг Запорізької області.

Роботи з поточного середнього ремонту на ділянці траси протяжністю 41,6 км ведуться цілодобово. Нині шляховики вже влаштували 28,4 км вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Паралельно з цим підходять до завершення і роботи з фрезерування старого дорожнього покриття.

На ділянках ремонту діє реверсний рух. Роботи з влаштування асфальтобетонного покриття проводяться виключно у дні сприятливих погодних умов.

Підрядником виступає ТОВ "Автомагістраль-Південь". Вартість ремонту становить 633 мільйони гривень. Загалом шляховики мають: відфрезерувати існуюче дорожнє покриття, підсилити основу (окремими ділянками), влаштувати вирівнюючий шар дорожнього покриття, влаштувати верхній шар ЩМА – 20, розчистити водопропускні труби, вирубати поросль та укріпити узбіч, нанести дорожню розмітку, встановити дорожні знаки.

Довідка.

Автодорога Т-08-20 з’єднує Якимівку, перетинаючи трасу міжнародного значення М-18 "Харків- Сімферополь" з курортною зоною України, розташованою на Азовському морі. У літній період по трасі відбувається перевезення пасажирів з України та країн ближнього зарубіжжя на відпочинок до моря.

Дорога також з’єднує промисловий центр Запорізької області з базами відпочинку, санаторіями, котрі розташовані на березі Азовського моря.

Нагадаємо, н