У Запорізькій області розіграли медалі України з боксу серед учнів

П’ять днів на узбережжі Азовського моря, у місті Бердянськ (Запорізька область) проходив Чемпіонат  України з боксу серед учнів 2007-2008рр.н. Участь у змаганнях взяли 155 боксерів з 18 регіонів  України  та міста Києва.

Школярі змагалися на відкритому повітрі – ринг було встановлено просто неба на березі моря. Тож учасники мали можливість вдосталь подихати цілющим азовським повітрям, а розташування рингу в популярному курортному місці дозволило зібрати велику кількість вболівальників - за період проведення змагань, їх відвідало більше   півтори тисячі глядачів.

Господарям рингу – представникам Запорізької області вдалося вибороти 18 медалей, в тому числі 5 золотих, три срібних і десять бронзових.

Як зазначив начальник Запорізького обласного відділення/філії Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Юрій Шепель, Запорізька область дуже рада приймати національній учнівські змагання з боксу. Адже цей вид спорту – один з найбільш успішних, популярних та розвинених в регіоні. Місцеві боксери стабільно демонструють високі результати на змаганнях національного рівня. 2019 року збірна Запорізької області стала переможцем Кубка України серед дорослих, 2020 року наша команда виграла командний залік домашнього чемпіонату України серед юніорів, а  2021 року запоріжці стали переможцями чемпіонату України серед юнаків. Успіх місцевих спортсменів на домашньому чемпіонаті України серед учнів ще раз підкреслив лідерські позицій Запорізької області на національній арені, та чудовий потенціал наших молодих боксерів.

Переможці та призери Чемпіонату  України з боксу серед учнів 2007-2008рр.н.

37 кг

I           Бодюл          Іван    (Запорізька обл)

II          Федорищев Арсен (Харківська обл)

ІІІ        Смолінський          Олег  (Львівська обл)

ІІІ        Клочко          Володимир (Кіровоградська обл)

37-А

І           Кулдашев    Жавлонбек (Донецька обл)

ІІ          Бонусь          Рашид           (Житомирська обл)

III        Талько          Анатолій      (Запорізька обл)

III        Войцеховський      Тамерлан    (Хмельницька обл)

40 кг

I           Могилов      Владислав   (Київ)

II          Хомин           Артем            (Львівська обл)

III        Стецюра       Олексій        (Київська обл)

III        Айвазов        Тимур           (Запорізька обл)

40-А кг

І           Старік            Ілля    (Донецька обл)

ІІ          Фисенко       Микола        (Сумська обл)

III        Артеменко  Олександр  (Запорізька обл)

III        Маслов         Денис            (Київська обл)

42 кг

I           Долинний    Сергій            (Запорізька обл)

II          Олійник        Олег  (Київська обл)

III        Сопін Данило         (Запорізька обл)

III        Гулямов       Тимур           (Миколаївська обл)

42-А

І           Федотов       Олександр  (Запорізька обл)

ІІ          Краснопільський  Адріан          (Київ)

III        Пастушенко Артем            (Кіровоградська обл)

III        Сич     Олександр  (Черкаська обл)

44 кг

I           Тебенко        Ставр (Київ)

II          Сидорук       Тимофій       (Черкаська обл)

III        Медяник      Марк (Кіровоградська обл)

III        Коцюр           Захар (Вінницька обл)

44-А

I           Морозов      Віталій           (Донецька обл)

II          Рожко           Дмитро         (Кіровоградська обл)

III        Поліщук       Андрій          (Ів.-Франківська обл)

III        Костюк          Дмитро         (Київська обл)

46 кг

I           Москаленко           Максим        (Полтавська обл)

II          Яцук  Георгій          (Дніпропетровська обл)

III        Зелінський  Ілля    (Хмельницька обл)

III        Плющій        Артем            (Запорізька обл)

46-А

І           Суров Ілля    (Донецька)

ІІ          Комлик         Ярослав       (Київ)

III        Мельничук Богдан          (Запорізька обл)

III        Тихонов        Олександр  (Київська обл)

48 кг

I           Савицький   Даниїл          (Сумська обл)

II          Сахневич      Максим        (Житомирська обл)

III        Мороз           Михайло      (Вінницька обл)

III        Спорнiк        Богдан          (Харківська обл)

48-А

I           Крошней      Руслан          (Ів.-Франківська обл)

II          Митюк          Максим        (Львівська обл)

III        Самохін        Кирило (Запорізька обл)

III        Комягін        Володимир (Донецька обл)

50 кг

І           Спорнiк        Антон (Харківська обл)

ІІ          Богдан          Іван    (Київ)

III        Велієв            Віктор            (Сумська обл)

III        Ткачук           Михайло      (Дніпропетровська обл)

52 кг

I           Мельниченко        Дмитро         (Дніпропетровська обл)

II          Ніколюк       Богдан          (Миколаївська обл)

III        Бунеєв          Володимир (Донецька обл)

III        Смердов      Даниїл          (Запорізька обл)

52-А

I           Удод  Олександр  (Запорізька обл)

II          Лученцов     Данило  (Харківська обл)

III        Коломойченко      Єльяр Сумська обл)

54 кг

I           Башманов   Микола        (Донецька обл)

II          Дідух Артем            (Житомирська обл)

III        Романюк     Назар (Хмельницька обл)

III        Мельниченко        Сергій            (Дніпропетровська обл)

54-А

І           Вареник       Андрій          (Київська обл)

ІІ          Гаєвський    Ілля    (Київ)

III        Сапожніков Віктор            (Сумська обл)

III        Парфьонов Олексій (Черкаська обл)

57 кг

I           Марковський         Михайло      (Житомирська обл)

II          Ричков          Арсеній         (Сумська обл)

III        Золотар        Валерій         (Вінницька обл)

III        Давиденко  Єгор   (Дніпропетровська обл)

57-А

І           Ничипуренко         Дмитро         (Одеська обл)

ІІ          Мусієнко      Олег  (Вінницька обл)

III        Семенюн     Данило         (Житомирська обл)

III        Кармазін      Марк (Дніпропетровська обл)

60 кг

I           Олешко        Руслан          (Миколаївська обл)

II          Ковальчук   Назарій         (Запорізька обл)

III        Сідлецький Кіріл   (Хмельницька обл)

III        Болбад         Кирило         (Донецька обл)

60-А

І           Возний          Іван    (Житомирська обл)

ІІ          Юрченко      Данило         (Чернігівська обл)

III        Любас           Данило (Київська обл)

III        Лимар           Євгеній         (Запорізька обл)

63 кг

I           Науменко    Владислав   (Київ)

II          Серьогін       Андрій          (Донецька обл)

III        Момот          Ігор    (Київ)

III        Трунов          Богдан          (Луганська обл)

66 кг

І           Дейнега        Тимофій       (Київ)

ІІ          Ященко        Дмитро         (Запорізька обл)

III        Горелов        Костянтин    (Донецька обл)

III        Алієв  Шамістан     (Дніпропетровська обл)

70 кг

І           Сердюк        Артем            (Сумська обл)

ІІ          Бабчинський          Євген (Вінницька обл)

III        Гореславець           Мілорад       (Миколаївська

III        Золотов        Володимир (Миколаївська обл)

75 кг

І           Левадній      Єгор   (Запорізька обл)

ІІ          Голуб Олексій        (Дніпропетровська обл)

90 кг

І           Рибак Артем            (Київ)

ІІ          Чаусов          Денис            (Запорізька обл)

III        Васильченко          Артем            (Запорізька обл)

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ