Запорізькі громади мають пришвидшити подання проєктів на конкурс ДФРР

Про це йшла мова під час наради першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова з головами районних державних адміністрацій.

Конкурсний відбір проєктів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч триває до 15 червня. Але на сьогодні на платформі ДФРР зареєстровано лише 15 проєктів, поданих громадами Запорізької області.

Така ситуація, як запевнили керівники територій, пов'язана зі збоями в роботі згаданої платформи. На сьогодні готова ще велика кількість проєктів та вони будуть подані найближчим часом після усунення технічних проблем.

Звертаючись до керівників райдержадміністрацій та до голів громад, Володимир Шустов наголосив, що згідно з новими вимогами заявки, які сьогодні подаються на конкурс ДФРР, будуть фінансуватись протягом 2022-23 років. Відповідно, ті громади, які не подадуть своїх проєктів, не зможуть отримати фінансування з Державного фонду регіонального розвитку і в наступному році.

Перший заступник голови облдержадміністрації попрохав зацікавлені сторони активізувати роботу з підготовки проєктної документації та вчасно внести всі заявки в електронну платформу ДФРР.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю