Запорізька отримала автомобіль для надання виїзної допомоги паліативним пацієнтам

Відділення паліативної та хоспісної допомоги при міській лікарні №8 отримало новий санітарний автомобіль для надання виїзної медичної допомоги паліативним пацієнтам. Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради.

У міській лікарні №8 паліативне відділення на 30 ліжок функціонує з квітня 2020 року. Тут проведено поточний ремонт на суму 312 тисяч грн з урахуванням потреб пацієнтів з особливими можливостями. Закуплено 30 функціональних медичних ліжок, приліжкові тумби, м’який інвентар на суму 460 тис. грн. Ще на 520 тис. грн придбано медичне обладнання. Також це паліативне відділення в повному обсязі забезпечене лікарськими засобами та медичними виробами, необхідними для надання медичної допомоги, пацієнти отримують адаптоване харчування.

Тепер медичні працівники відділення при міській лікарні №8 можуть надавати допомогу паліативним пацієнтам не тільки у відділенні, але й виїжджаючи до них додому. Для цього в лікарню придбаний санітарний автомобіль вартістю 1,2 млн грн, обладнаний спеціальною медичною технікою.

Довідково

У Запоріжжі також функціонує відділення хоспісної та паліативної допомоги на 25 ліжок у КНП «Міська лікарня №10». Стаціонарна та мобільна паліативна медична допомога дітям надається в КНП «Міська дитяча лікарня №5».