Не вір своїм очам, повір голові ЗОДА: Захарій не вирушав до Запоріжжя

Голова Запорізької області Олександр Старух ще в понеділок, повідомив, що плавкран Захарій вирушив до Запоріжжя. Однак сьогодні той стоїть, як і стояв в порту Херсону.

Поспіх з яким будують мости та безліч питань до окремих моментів мостобудування — це реалії в яких відбувається «Велике будівництво». Хтось припустився помилки і плавкран напоровся на один з хортицьких порогів. На початку травня плавкран Захарій вийшов із строю, та був відбуксований на верфь Херсону, де його мали відремонтувати. Це звичайно ж змінило строки відкриття мостів, адже без Захарія більша частина робот на вантовому мості не можлива.

Та мабуть, з Києва весь час питають, коли роботи буде відновлено. І голова Запорізької області, який аж ніяк не може вплинути на швидкість процесу, вимушено сідає в лужу. Так, у понеділок, 7 червня, пан Старух відзвітував, що Захарій вирушив у Запоріжжя. Однак, відкриваючи сайт для відстежування руху суден MarineTraffic, бачимо, що судно Fortis, що є закріпленим за Захарієм тягачем, стоїть в одній з бухт Херсонського порту. Вчора Захарія вивозили на перевірку, але за два дні він ні на кілометр ближчим до Запоріжжя не став.

Строки «Великого будівництва» затягуються. Усі нервують.