Якими маршрутами та за якою ціною можна доїхати до Бердянська

Нині доїхати автобусом до Бердянська можна з усіх районів Запорізької області, а також – з багатьох обласних центрів України. Влітку, кажуть на Бердянській автостанції, якщо буде попит, будуть вводити і додаткові маршрути. Деякі – вже запроваджені.

“Приблизно десять рейсів додалося на сьогоднішній момент з зимового періоду. Але це ще не межа. Тому що на сьогоднішній момент погода не дозволяє повністю розгорнути курортний сезон в місті Бердянську. І зараз на сьогоднішній момент багато перевізників вичікують більш-менш сприятливу погоду, щоб запустити нічні рейси”, – зазначив начальник Бердянської автобусної станції Ігор Налюшній.

Це будуть, зокрема, додаткові рейси до Києва та Харкова. Найближчим часом нічні автобуси з’являться до Полтави та Павлограда. З середині квітня через Бердянськ став ходити міжнародний рейс до Польщі. Маршрут пролягає через всю Україну. Водій автобуса Руслан Сінгілевич каже, що з червня все частіше його питають як добратися до Бердянська.

З Бердянська, приміром, до Львова цим автобусом можна дістатися за двадцять сім с половиною годин. Пасажиру це обійдеться в тисячу гривень. До Тернополя дев’ятсот п’ятдесят.

“Найбільш проблемний напрямок це у нас виходить Бердянськ в сторону Більмака. Дорога повністю відсутня на проміжку починаючи від Берестового, вірніше, в районі Берестового і закінчуючи Благовіщенкою. Там жахливе покриття. Друга ділянка проблемна, це Чернігівка, Чернігівський район. Вірніше, до Чернігівки і від Чернігівки до Токмака”, – розповів начальник Бердянської автобусної станції Ігор Налюшній.

Ще одна проблема, яка найбільш відчутна саме у літній період, це нелегальні перевізники. Зі слів начальника Бердянської автобусної станції Ігоря Налюшного, пасажиропотік у нелегалів іноді на п’ятдесят відсотків вищий, ніж у офіційних ліцензованих перевізників.

Зазвичай, у нелегалів ціни нижчі. Але, на відміну від ліцензованих перевізників, відповідальність за безпеку пасажирів вони не несуть.