Під час стрілянини в Хортицькому районі Запоріжжя побили поліцейського

Чоловікові завдали декількох ударів, тепер до матеріалів справи додали ще один епізод.

Вчора, 8 червня, вдень у Хортицькому районі Запоріжжя відбулася стрілянина. Поліція надала коментар, та сьогодні стали відомі нові подробиці.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції в Запорізькій області.

Так, поліція повідомляє, що двоє дільничих інспекторів патрулювали двори по вулиці Рубана, коли помітили чоловіка, який дивно поводився. Його зупинили для перевірки документів, та виявилося, що чоловік при собі мав згорток з речовиною наркотичного походження. Під час перевірки в нього документів, до дільничих підійшли ще двоє молодиків, які поводили себе агресивно. Один з них дістав пістолет та здійснив декілька пострілів вгору. А той, в кого знайшли наркотики, напав на дільничого, завдавши йому декілька ударів. Після цього зловмисники намагались втекти. Одного з них вдалося затримати одразу, а інших затримали згодом. В одного з чоловіків виявили пістолет.

Вирішується питання правової кваліфікації стосовно всіх порушників. Достеменно відомо, що чоловікові, який мав при собі наркотики, додадуть ще й звинувачення в побитті поліцейського. Читайте також: У Запорізької області з’явився свій логотип у вигляді квітки до Дня Незалежності України