У Запоріжжі керівника п’ятої міської лікарні перевірять через "сигнал" про недостовірне декларування

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на НАЗК.

Національне агентство з питань запобігання корупції взялося за перевірку 12 декларацій українських посадовців, щодо яких отримало сигнали про можливе недостовірне декларування від громадян та журналістів. Серед них – директор комунального некомерційного підприємства "Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги" Запорізької міської ради Дмитро Івченко. Через сигнал його декларація (в агентстві не уточнюють, за який рік чи роки) підлягає повній перевірці.

Луганчанин Івченко, який вихав з окупованої території та осів в Запоріжжі, згідно з декларацією за 2020 рік, має нерухомість переважно на окупованій частині Луганщини. У Запоріжжі в 2017 році обзавівся квартирою площею 106 "квадратів". Володіє автівкою BMW X5, також придбаною 2017-го. У його дружини – Chevrolet Lacetti, придбана 2010-го. Івченко зберігає у готівці 45000 доларів, його дружина – 26500 доларів. Доходи родини торік становили близько 900 тисяч гривень. Левова частка – саме доходи Дмитра Івченка. Серед іншого, він отримав подарунок у грошовій формі –  285000 грн від такої собі Світлани Івченко, вочевидь, родички.

Нагадаємо, очолювану Івченком із 2018 року лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги час по часу стрясають корупційні скандали.