У Запоріжжі відбувся другий етап чемпіонату “Молоді професіонали”

За підсумками першого етапу змагань у другий тур потрапили понад 30 учасників. Ось тут свою фахову майстерність демонструють майбутні маляри. Показують, як вміють обклеювати стіни вініловими шпалерами. На іншій локації змагаються лицювальники-плиточники. Кожен з них має якісно та акуратно вкласти один квадратний метр плитки.

А тут учасники чемпіонату демонструють свої вміння з нанесення тонкошарової декоративної штукатурки. Олена – учасниця чемпіонату — розповідає: мріяла стати маляром-штукатуром ще з дитинства. Любов до професії прищепила її бабуся. Адже бездоганно володіє цим фахом. Зараз Олена і сама демонструє свої вміння.

А тут свій фах демонструють електрогазозварювальники. Сергій каже, обрав саме цю професію, бо йому подобається робити вироби з металу. А ще хлопець переконаний, що гарантовано працевлаштується за фахом. Оцінює якість виконання робіт учасниками чемпіонату компетентне журі.

Також свої вміння показують майбутні кухарі. Учасники чемпіонату готують картопляне пюре та омлет. Страви не лише потрібно правильно приготувати, а й гарно оформити для подачі до столу. Змагання з фахової майстерності серед учнів проводиться, аби закріпити та вдосконалити знання, уміння і навички, а також популяризувати престиж робітничих професій.

На переможців очікують нагороди. Організатори заходу кажуть, такі змагання дозволяють молодим фахівцям відточувати свою майстерність. Загалом у Запорізькому будівельному центрі професійно-технічної освіти навчається 236 учнів. У закладі кажуть, випускники працевлаштовуються практично на всі запорізькі підприємства. А учні мають змогу проходити там виробничу практику.