Запорізькій обласній дитячій лікарні виповнилося 45 років

Урочистості з цієї нагоди відбулись у будинку культури імені Шевченка. Привітали колектив лікарні з ювілеєм заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

За час роботи закладу колектив зайняв одне з провідних місць у системі охорони здоров’я України. Новаторський підхід до надання медичної допомоги дітям Запорізького краю, впровадження найсучасніших методів діагностики і лікування – найкращий результат роботи не одного покоління лікарів.

В лікарні щороку надається консультативна та медична допомога близько 50 000 дітей не тільки з Запорізької, а й інших областей.

– Запорізька клінічна дитяча лікарня – найбільша дитяча лікарня в області. Медичний заклад має передове медичне обладнання та впроваджує сучасні медичні технології. Тут працює професійний колектив. Я бажаю всім працівникам наснаги, добробуту, натхнення та досягнень у вашій непростій та такій важливі роботі, – зазначив під час привітання Руслан Шиханов.

З нагоди 45-річчя найкращі працівники Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні отримали відзнаки Запорізької облдержадміністрації.