Мешканці Запорізької області скаржаться на підтоплення будинків: подробиці

До підтоплень у Кам’янці вже всі звикли. Але такого як цьогоріч, кажуть місцеві жителі, за останні 15 років і не пам’ятають.

“Раніше після дощу вода в підвалі піднімалась буквально 10-15 сантиметрів і день-два – і все було добре. Зараз в підвал просто нереально зайти”, – розповіла жителька Кам’янки-Дніпровської Наталія Латашенко.

За кам’янську систему відкачки води відповідають у Нікопольському управлінні захисних масивів Дніпровських водосховищ. 4 роки тому проводили її реконструкцію. Та місцеві не впевнені у якості робіт.

Проте, працівники Нікопольського управління у свою чергу кажуть – свердловини прочищають регулярно.

Місцева влада за систему водовідведення хоч і не відповідає, та все ж намагається вирішити проблему.

“Ми пишемо і в Міністерство екології та природних ресурсів, народному депутату, Державному агентству водних ресурсів, звертаємося до адміністрації – не вистачає фінансування. Всі свердловини ці замулюються, фінансування також не вистачає. Ми з бюджету висмикуємо гроші, передаємо те, що в наших силах”, – зазначив заступник міського голови Кам’янки-Дніпровської Андрій Кононенко.

Та жителі Кам’янки-Дніпровської не вірять, що це допоможе уникнути підтоплень у майбутньому. Кажуть – потрібно повністю замінити систему водовідведення та насоси для відкачки води. Інакше – громада – піде під воду.