24 липня відбудеться турнір з баскетболу 3х3 БК «Запоріжжя» CUP

24 липня, на розташованому на «Славутич-арені» (м. Запоріжжя, вул. Лобановського, 21) баскетбольному майданчику, відбудуться змагання з баскетболу 3х3, організовані БК «Запоріжжя» за підтримки федерації баскетболу України та федерації баскетболу Запорізької області.

Це відкриті змагання - всеукраїнський відбірковий турнір з баскетболу 3х3, в яких може взяти участь кожен: як професіонал, так і аматор, як мешканець Запоріжжя, так і гість нашого міста. Програма турніру передбачає змагання серед чоловіків, жінок та юнаків (2003-2005 р.н.). Турнір проходитиме за правилами і форматом FIBA 3х3. Кращі гравці отримають нагороди та путівки на фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3.

Заявку команди на платформі play.fiba3x3.com обов’язково потрібно реєструвати остаточним складом з офіційно підтвердженими на платформі профілями.

Безпосередньо перед початком змагань (починаючи з 9.00) у організаторів турніру треба підтвердити заявку (треба вказати назву команди, склад та вік гравців). Участь в турнірі – безкоштовна! Вхід на захід – вільний!

Старт турніру: 24 липня о 10.00 (початок реєстрації - з 9.00).

Запрошуються всі, хто бажає відвідати свято спорту, командного духу та позитивного настрою!