Як у Запоріжжі підвищують престижність робочих спеціальностей

Сьогодні престижність робочих спеціальностей обговорили в Агентстві регіональних ініціатив. Серед присутніх були представники навчальних закладів Центру кар’єри Метінвест та промислових гігантів Запоріжжя.

“Наше завдання – розповідати про ті переваги і ті можливості, які є у наших ключових партнерів – це Запорізький ліцей залізничного транспорту, ЗМВПУ, ЗЦПТО. Це наші ключові вузи, в яких є професії, випускникам яких ми гарантуємо працевлаштування. Тобто ми беремо на практику оплачувану, гарантуємо після цього працевлаштування на перше робоче місце, офіційна заробітна плата, офіційне працевлаштування, весь соцпакет”, – пояснив директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко.

Заохочують молодь і фінансово. Якщо підліток обирає професію верстатник широкого профілю або токар, то компанія Метінвест, починаючи з вересня, буде виплачувати щомісячну стипендію – 700 гривень.

За словами директора Центру кар’єри Метінвест, робота ведеться і у забезпеченні навчальних закладів обладнанням необхідним для освітнього процесу.