Запорізький автобусний маршрут №85 обслуговуватиме новий перевізник

У Запоріжжі розірвуть договір на обслуговування маршруту №85. Саме на ньому 10 вересня водій автобусу на зупинці «Лікарня» завдав пенсіонеру тілесних ушкоджень та відмовив йому при цьому у пільговому проїзді.

Нагадаємо, за дорученням міського голови Володимира Буряка управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради провело перевірку цієї ситуації. На підприємстві ТОВ «Правекстар», яке обслуговувало цей маршрут, перевірили дотримання умов договорів надання послуг з перевезення пасажирів. Про результати перевірки та виявленні порушення доповіли Володимиру Буряку, який поставив завдання вжити стосовно порушників передбачених законодавством та укладеним договором на перевезення на перевезення заходів.

У результаті підприємство оштрафували на 10 тисяч гривень. Це максимальний розмір штрафу за порушення згідно з договором на здійснення перевезень. Керівник автотранспортного підприємства також повідомив, що трудові відносини з водієм-порушником розірвані.

Сьогодні, за результатами перевірок, прийняте рішення, що договір на обслуговування маршруту №85 зі вказаним автотранспортним підприємством буде розірвано. Це буде зроблено після дотримання всіх передбачених законодавством процедур. Після розірвання договору, до завершення нового конкурсу на обслуговування цього маршруту, на ньому працюватиме тимчасовий перевізник.