У Запоріжжі розірвуть договір з перевізником через водія, який травмував літнього чоловіка

Договір з перевізником, який обслуговує 85-ий маршрут у Запоріжжі розірвуть, через випадок 10 вересня, коли водій завдав тілесних ушкоджень 82-річному чоловікові.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

У Запоріжжі розірвуть договір на обслуговування маршруту №85. Саме на ньому 10 вересня водій автобусу на зупинці «Лікарня» завдав пенсіонеру тілесних ушкоджень та відмовив йому при цьому у пільговому проїзді.

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради провело перевірку ТОВ "Правекстар", яке обслуговувало цей маршрут. На підприємстві перевірили дотримання умов договорів надання послуг з перевезення пасажирів, і виявили порушення.

У результаті підприємство оштрафували на 10 тисяч гривень. Це максимальний розмір штрафу за порушення згідно з договором на здійснення перевезень. Керівник підприємства також повідомив, що водія-порушника звільнили.

Також у муніципалітеті вирішили, що договір на обслуговування маршруту №85 зі вказаним автотранспортним підприємством розірвуть. Після розірвання договору, до завершення нового конкурсу на обслуговування цього маршруту, на ньому працюватиме тимчасовий перевізник.

Що відомо: 10 вересня водій маршрутного таксі №85 намагався виштовхнути 82-річного пенсіонера з салону мікроавтобусу та наніс йому травми. Пасажири маршрутки зафільмували як водій спочатку б'є чоловіка ногою в живіт, а потім дверима по обличчю. За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.