У Палаці дитячої творчості представили список гуртків на цей навчальний рік

День відкритих дверей цього разу організували на оглядовому майданчику. На імпровізованій сцені просто неба виступають вихованці хореографічних студій міського Палацу дитячої та юнацької творчості.

Тим часом діти разом із батьками знайомляться з переліком гуртків. Ось тут, наприклад, можна дізнатися усю інформацію про авіамоделювання. Зокрема, те, чому саме навчають юних авіаторів.

А ще на цій локації представлено чимало квадрокоптерів. Усі вони створені руками вихованців гуртка. Аби зібрати одну модель, потрібно від одного до двох місяців.

Окрім гуртка авіамоделювання можна записатися до хореографічних студій та образотворчого мистецтва. А ще до гуртків астрономії, німецької та англійської мов. Цьогорічна новинка Палацу — гурток робототехніки.

Загалом у міському Палаці дитячої та юнацької творчості 2,5 тисячі вихованців. Діють 63 гуртки та студії за 8-ма напрямками.

Наприкінці заходу для гостей влаштували флешмоб “Все залежить лише від нас”, який вже став візитівкою закладу. А завершився День відкритих дверей яскравим салютом.