Професійні рятівники Запорізької області отримали вдячність від громади області

Запорізькі пожежники, працівники аварійно-рятувальних формувань – загалом 2 334 рятівники Державної служби надзвичайних ситуацій в Запорізькій області – відзначають своє професійне свято.

Від Запорізької обласної ради професіоналів, які забезпечують надійний захист людей і національних багатств від вогню і стихій, привітала голова облради Олена Жук.

Вона зазначила, що в цій професії немає випадкових людей:

-Ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконана, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі, - сказала Олена Жук вручила нагороди Запорізької обласної ради.

Привітав колег і начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області генерал-майор служби цивільного захисту Олексій Лепський. Він підкреслив, що за сухими цифрами (417 врятованих життів з початку року) стоїть важкий і небезпечний труд. Присутні вшанували хвилиною мовчання тих колег, що загинули під час виконання службових обов’язків.

Свою чергою, голова Запорізької облради Олена Жук наголосила, що депутатський корпус обласної ради робить все можливе для покращення умов праці запорізьких рятівників.

У святковий день, який рятувальники відзначали в будинку культури «ЗАЗ», їх привітали народна артистка України Інна Гапон, запорізький музикант Роман Альошин, вихованці ЗНВК «Запорізька січ».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради