Перший день “Еко форуму”: як все було

Зміна клімату та захист навколишнього середовища. Цій темі майже повністю присвятили перший день п’ятого “Еко Форуму” у Запоріжжі. Вже традиційно у виставковій залі “Козак-Палацу” запрацювала й спеціалізовані експозиції “Еко” та “Енергозбереження”. Окрім виставки, на заході у перший день форуму відвідувачі мали змогу послухати виступи понад 30-ти як українських, так і закордонних спікерів.

Із виступом на екофорум приїхала і координаторка Програми “Зміна клімату та енергетична політика” Оксана Алієва. Зазначила – такий захід у Запоріжжі є гарним майданчиком, що здатний зібрати провідних експертів та фахівців. А ще організатори форуму завжди реагують на актуальні тенденції та виклики у галузі екології. Тому теми тут обговорюються завжди гострі та важливі для сьогодення.

Обговорили на “Еко Форумі” не лише досягнення, а й складнощі, з якими стикаються фахівці. А ще у перший день заходу організатори нагородили й тих, хто вже не один рік бореться за чисте довкілля та допомагає його відновлювати.

Нагадаємо, “Еко форум” триватиме у виставковому центрі “Козак-Палац” до 16-го вересня.