У Запоріжжі рятувальників привітали з професійним святом

Рятувальники працюють за будь-яких умов і час доби. А боротьбу з вогнем вони зробили справою свого життя. З нагоди професійного свята кращим співробітникам ДСНС вручили відзнаки. Свою отримав і Олександр Моргунов. Він третій рік працює надзвичайником. Каже, обрав професію за покликом серця. Героєм себе не вважає, хоча врятував уже не одне життя.

Окрім професійних рятівників, відзнаки за проявлені героїзм і мужність у надзвичайних ситуаціях отримали жителі Запоріжжя Андрій Бєлан та Юрій Ластенко. Не залишились без привітань і ветерани служби. Двоє з них відзначені орденом “Честь та слава”. 75-річний Володимир Шугаєв свого часу ліквідовував масштабні пожежі. Каже, пам’ятає кожну.

Також рятувальники підбили і підсумки роботи. Зазначили, з початку цього року за сигналом “тривога” підрозділи виїжджали понад 5,5 тисяч разів. Ліквідували понад 3 тисячі пожеж. Наголошують, головні показники їхньої роботи — врятовані життя. За 8 місяців вони врятували 417 людей.

З прийдешнім святом надзвичайників привітали й відомі запорізькі виконавці. Для деяких нинішніх співробітників День рятівника стане подвійним святом, адже вони отримали нові звання.