Блогери знайшли під Запоріжжям покинутий аеродром з великою кількістю літаків і вертольотів (ВІДЕО)

НОВА

Блогери з Мелітополя Запорізької області виявили покинутий аеродром, на якому знаходиться багато літаків і вертольотів. Забутий оазис авіатехніки знаходиться в 20 кілометрах від Запоріжжя. Про це повідомляє YouTube-канал Full Action.

https://www.youtube.com/watch?v=TmSm42ZE0Ww&feature=youtu.be

Спочатку блогери сподівалися, що на аеродромі є якась охорона. Але давно зламане огородження швидко розвіяло їхні побоювання. На занедбаному аеродромі на восьмому році російсько-української війни крім залишків, можливо, робочої радянської авіатехніки нікого не було.

Як видно на відео навчально-тренувальні та військові літаки разом з вертольотами стоять прямо в полі. При цьому в них навіть можна залізти, чим і скористалися блогери. На відео можна побачити Ан-2, Ан-24, навчальні радянські літаки чеського виробництваз червоними зірками на крилах, вертольоти Мі-2. Поруч з покинутою технікою можна побачити залишки казарм.

Місцеві жителі розповіли, що колись аеродром досить активно функціонував. З нього постійно злітали і сюди приземлялись літаки. З їхніх слів, після розпаду СРСР частину літаків переправили на Кавказ.

За словами блогерів, на цьому місці можна було б зробити чудовий музей. Все що для цього потрібно - відновити кілька літаків. Потрібно тільки щоб хтось в цьому хоч трішечки був зацікавлений.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/veterany-hromada-v-mariupoli-zapochatkovano-vseukrainskyi-dialoh/