У Запоріжжі фермер планує виробляти консервованих та копчених равликів

Агробізнес Сьогодні

Равликова ферма Олексія Сорокіна із Запоріжжя працює вже три роки. Спочатку підприємець планував вирощувати черевоногих для експорту, однак налагодити контакти з іноземними партнерами не вдалось, тому переорієнтувався на український ринок.

Про це повідомляє SEEDS.

«Давно хотів мати ферму, але не хотілось вирощувати птахів або свиней. Знайомі порадили равликів. Вони називають равликову ферму "бізнесом для ледачих". Почав цікавитись, як равликів реалізовують в Європі. З дружиною шукали рецепти, готували, спочатку тестували на родичах, а потім почали продавати», – сказав Сорокін.

Для заснування господарства підприємець придбав земельну ділянку в передмісті Запоріжжя. Технології вирощування равликів навчався у Білій Церкві, звідти привіз і перше маточне поголів’я черевоногих.

На фермі облаштовано інкубатори, пасовища та теплиця для равликів.

Першу партію товару просто роздали на благодійному ярмарку в Запоріжжі. Зараз фермер продає свій товар у ресторани та магазини не лише із Запоріжжя, а й з інших міст.

У планах Сорокіна розширити бізнес та виготовляти нові продукти – не лише равликів із різноманітними соусами, а й консервованих та копчених черевоногих.