Запоріжці виходять на суботники

Запорозька Січ

Напередодні Дня визволення міста співробітники різних установ, підприємств, лікарень, ОСББ наводять лад на своїх територіях. Вивіз сміття здійснює «Вельтум-Запоріжжя»

У Запоріжжі напередодні Дня визволення міста проходить велика толока – запоріжці влаштовують суботники в дворах будинків, в парках, на територіях установ, підприємств, лікарень і т.д.

Зокрема, близько 200 співробітників Міської лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги під час суботника фарбували цоколь будівель, а також огорожі сходів. Крім того, організували збір опалого листя. При цьому це далеко не перший суботник, який влаштовують медики біля лікарні. На аналогічну толоку вийшли робітники міських лікарень №6 та №10. На прибирання території вийшлиі працівники Туристичного інформаційного центру. Вони наводили лад на площі Маяковського, яка є одною з популярних зон відпочинку містян. Такі ж суботники влаштовують члени ОСББ міста, бібліотек, комунальних підприємств. Вивіз сміття здійснює «Вельтум-Запоріжжя», для цього на підприємстві відкоригували графи роботи. В тому числі, спільно з районними адміністраціями додатково сформували графік вивезення з дворів багатоповерхівок великогабаритних і ремонтних відходів. Читайте також: ЯК ЗМІНИЛОСЯ ЗАПОРІЖЖЯ ЗА 6 РОКІВ (ФОТО)