Програма міні-грантів для мешканців Приазов’я чекає на підприємців Запорізької області

Газета МИГ

Мешканців Бердянського, Мелітопольського, Пологівського районів Запорізької області та Маріупольського району Донецької області запрошують взяти участь у Програмі міні-грантів для бажаючих розпочати власний бізнес та отримати фінансову підтримку. Про це повідомляє ресурсний Центр "ГУРТ".Програму міні=грантів для мешканців Приазов'я п

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Сприяння економічній активності вразливих груп населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в регіонах Азовського моря», що виконується Міжнародною організацією праці (МОП) у співпраці з Федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Особи, зацікавлені у започаткуванні власної справи, зможуть пройти триденне навчання за програмою МОП «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес», що допоможе їм визначитися з бізнес-ідеєю та розробити бізнес-план. Загалом планується навчити 400 потенційних підприємців, серед яких буде проведено конкурс. За його результатами автори 100 найкращих бізнес-планів отримають підтримку у вигляді міні-грантів а також консультаційних послуг з розвитку власної справи. Розмір міні-гранту – 2,5 тисячі Євро у гривневому еквіваленті.

Кінцевий строк подання заявок – 31 жовтня 2021р.

У процесі відбору учасників грантової програми перевагу буде надано представникам вразливих категорій населення.

Детальніше