У Запорізькій області запрацюють ще три комплекси для фотофіксації порушень ПДР

UA: Cуспільне мовлення

З 13 жовтня у Запорізькій області запрацюють три нових прилади контролю "КАСКАД" для фіксації порушень на автошляхах регіону.

Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці Патрульної поліції Запорізької області з посиланням на першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.

У Запорізькій області нові прилади контролю "КАСКАД" встановили на таких пунктах:

на 279 км+345 автодороги М-18 у напрямку м. Запоріжжя; на 276 км+252 автодороги М-18 у напрямку м. Харків; на 263 км+637 автодороги М-18 у напрямку м. Запоріжжя.Як зазначає Олексій Білошицький, всього на дорогах України працюватиме 201 комплекс автофіксації. Їх розміщення можна побачити на сайті МВС.

Що відомо З 27 серпня у Запорізькій області запрацювали чотири камери контролю швидкості "КАСКАД". Три комплекти у Запоріжжі, один у Мелітополі. У Запоріжжі з початку року патрульними поліцейськими на основі даних приладів TruCAM було складено понад 9 тисяч постанов за перевищення швидкості водіями більш як на 20 км/год, та 334 постанови - за перевищення понад 50 км/год. Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber