Запорізька громада до дня міста отримає лазерне обладнання для проведення світлових шоу

Запорізька ОДА

Під час проведення брифінгу голова ОДА Олександр Старух поінформував журналістів про завершення роботи на туристичних об`єктах Національного заповідника.

- До дня Міста, Покрови, Дня козацтва, Дня захисників та захисниць завершуються роботи над спорудженням Козацького кола, Курганом національної єдності та іншими артоб’єктами, які обговорювались з громадськістю в контексті програми Президента України «Велика реставрація» та «Велике будівництво», - сказав Олександр Старух. – Завтра остаточно побачимо, який вигляд матиме Курган національної єдності та стела Музею Запорізького козацтва.

Нагадаємо, що фінансування робіт в рамках проєкту «Великої реставрації» відбувалося як з державного бюджету України, так і з обласного. Суттєву допомогу надали партнери - компанія «Метінвест». Вони допомогли з проєктуванням усіх об`єктів, що дало можливість швидко організувати роботи.

Також голова Запорізької обласної державної адміністрації повідомив про те, що сьогодні завершиться монтаж лазерного обладнання для проведення світлових шоу орієнтовною вартістю 10 млн грн, яке стане подарунком запоріжцям до Дня міста.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю