У Запоріжжі підбили підсумки конкурсу дитячої творчості

Телеканал Z

У Запоріжжі підбили підсумки конкурсу дитячої творчості. Його організували до Дня міста. Участь у творчому змаганні взяли вихованці художніх та мистецьких шкіл. Наразі картини переможців можна побачити у мистецькому просторі музичної школи №8.

Виставку відкриває виступ ансамблю гітаристів 8-ї музичної школи. Саме тут наразі можна побачити, яким діти уявляють рідне місто. Роботи виконані у різних техніках — від гуаші до петриківського розпису, показують сьогодення та історію козацького краю. Аліна Дідух бере участь у конкурсі вже не перший рік. І зараз отримує Гран-прі.

Конкурс «Запоріжжя моєї мрії» відбувається вже 15-й рік поспіль. Організатори кажуть, такий захід заохочує дітей до розвитку своїх здібностей, а ще це можливість висловити любов до рідного міста. Цього разу журі довелося обирати найкращих з понад 100 робіт.

Усі переможці конкурсу у трьох номінація – живопис, графіка та декоративно-ужиткове мистецтво – отримали дипломи і подарунки. Подивитися ж на кращі роботи можна у мистецькому просторі музичної школи №8 – на Ситова, 6.