До Дня міста у Запоріжжі відкрили ще один Туристичний інформаційний центр

Телеканал Z

У допомогу туристам. До Дня міста у Запоріжжі відкрили ще один Туристичний інформаційний центр. Його розмістили на залізничному вокзалі “Запоріжжя-1”. Там гості можуть дізнатись про визначні пам’ятки і маршрути, про актуальні події та транспортне сполучення. Сучасно, корисно та пізнавально. Так відвідувачі залізничного вокзалу “Запоріжжя-1” описали третій новий Туристичний інформаційний центр, що розмістили у холі приміщення. У ТІЦ зазначають: тепер гості міста, щойно зійшовши з потяга, можуть замовити тур чи екскурсію , забронювати готель, авто, залізничний чи авіаквиток. Заступник міського голови Анатолій Васюк переконаний, новий туристичний центр буде зручним та комфортним для гостей міста, і дуже символічно, що він розпочав роботу фактично у День міста.

Разом з відкриттям нового ТІЦ у Запоріжжі також презентували туристичний чат-бот, який має стати зручним діджитал-провідником для гостей міста. Скористатись ним можна через додаток Телеграм або просканувавши спеціальний QR-код, наклейка якого знаходиться в турцентрі. Також у рамках відкриття ТІЦ на території залізничного вокзалу встановили сенсорний інформаційний кіоск.

Начальниця управління туризму міського департаменту культури і туризму Катерина Сімонова зазначає, якщо за певних обставин туристичний центр не буде працювати, є кіоск, де турист зможе ознайомитись з будь-якою інформацією, отримати трьома мовами. Зокрема, дізнатись, де найближчий готель, де найближчий ресторан, який працює, які є екскурсії. Практично вся інформація, яка є на туристичному порталі Запоріжжя.сіті, є й на туристичному сенсорному кіоску.

Сенсорний кіоск працює як тачскрін. Також завдяки йому всі охочі можуть дізнатися про новини та афіші найближчих заходів. Представники туртрансформації України зазначили, що Запоріжжя – одне з міст країни, яке швидко адаптується під потреби суспільства у сучасному світі. У турцентрі зазначають: зупинятись на досягнутому не збираються, у планах відкрити ще один ТІЦ – тепер вже на острові Хортиця.