В одному з міст на Запоріжжі, де повністю призупинили роботу міського транспорту, знову курсуватимуть маршрутки – розклад

Region News

Відсьогодні, 22 листопада, в місті Енергодарі Запорізької області поновлюються робота пасажирського транспорту. Про це повідомляється на сайті Енергодарської міської ради.

Після тривалої перерви, мешканці Енергодару знову зможуть скористатись громадським транспортом. Містян попереджають, що маршрутки їздитимуть за зміненим графіком. Нижче можна ознайомитись з графіком роботи маршрутного таксі, однак варто пам’ятати, що він корегуватиметься відповідно до норм законодавства:
У зв'язку з припиненням надання послуг з пасажирських перевезень одним з приватних перевізників, скасовано рух громадського транспорту на двох маршрутах - №2 та №7. Однак для того, аби енергодарці не відчули незручностей, вирішено внести зміни до маршрутів, які продовжать курсувати містом - №3 та №5. Відтепер до маршруту №3 включено зупинки транспорту «Міське кладовище» та «Бібліотека-філія №4» (вул. Молодіжна, 105), а до маршруту №5 – зупинку «Тепловодоканал» (Набережна). Відповідні зміни внесено до розкладу руху міських маршруток (додається).