Питання медичного обслуговування у Кушугумській громаді - на контролі облдержадміністрації

Запорізька ОДА

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрції Володимир Шустов та керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко провели виїзне засідання робочої групи у Кушугумській селищній раді стосовно КНП «Кушугумський центр первинної медико-санітарної допомоги».

З метою більш детального вивчення ситуації, що склалася у закладі, посадовці провели огляд приміщень КНП «Кушугумський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Кушугумського медичного центру «Добромед», поспілкувалися з працівниками та відвідувачами, оцінили умови надання медичної допомоги обох закладів.

Планується, що на наступному засіданні робочої групи будуть ухвалені відповідні висновки та надані пропозиції стосовно ситуації щодо надання медичної допомоги в Кушугумській селищній громаді.

Нагадаємо, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29.10.2021 № 730 створена робоча група з вивчення ситуації, яка склалася у Кушугумській селищній раді стосовно КНП «Кушугумський центр первинної медико-санітарної допомоги».


Департамент культури та інформаційної політики