У Запоріжжі закуплять півсотні комунальної техніки

depo.ua

Запорізьке КП "ЕЛУАШ" вже підготували спецтехніку до зими. Всього на підприємстві в зимовий період буде задіяно 118 одиниць спецтехніки.

За інформацією міськради, взимку працюватимуть піскорозкидачі, трактори, самоскиди, переобладнанні під прибирання снігу поливомийні автомобілі, навантажувачі, екскаватори-навантажувачі, снігонавантажувачі та інше. Для більш складних робіт – пробивання заметів на трасах – використовують автогрейдер.

З роками частина цієї техніки вже вичерпала терміни експлуатації. Міська влада за програмою Міжнародної фінансової корпорації (IFC) закупить більше 50 одиниць техніки. Вже в 2022 році планується отримати більшу частину – 30 одиниць. Іншу – в 2023 році. Всього на оновлення техніки необхідно 285 млн грн. Вона доповнить парк техніки КП "ЕЛУАШ", передає Depo.Запоріжжя.

Крім того, на сезон потрібно близько 5,5 тисяч тон солі та 29 тисяч тон відсіву. Нині солі завезено половину, а відсів – у повному об'ємі.

Нагадаємо, у Запоріжжі на базі запорізького академічного ліцею в Олександрівському районі з’явилася повноцінна спортивна локація, де можна займатись різними ігровими видами спорту.

Фото: 061