На Запоріжжі з початку листопада викрито 142 правопорушення в сфері рибальства

Газета МИГ

З початку заборони на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах [з 1 листопада] державні інспектори запорізького рибоохоронного патруля викрили 142 порушення в сфері рибальства та порядку реалізації водних біоресурсів. У правопорушників вилучено 34 заборонених знарядь лову, з яких 18 за актами виявлення і вилучення безхазяйного майна.
Так, 18 листопада 2021 року державні інспектори здійснили профілактичні заходи по попередженню грубих порушень правил рибальства на малих водоймах міста Запоріжжя та Запорізького району.

Близько сьомої години в акваторії Гребного каналу, який знаходиться в Комунарівському районі міста Запоріжжя, рейдова група виявила правопорушника, який займався незаконним виловом риби сіткою у брід. У такий спосіб він добув три екземпляри карася сріблястого. Розрахований збиток склав 4 743 грн.

На особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітка та незаконно добуті водні біоресурси вилучені до рішення суду.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 52-1 ЗУ «Про тваринний світ» для добування об'єктів тваринного світу забороняються виготовлення, збут, застосування, зберігання отруйних принад, колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову, електроловильних систем (електровудок), електрогону, петель, самоловів, самострілів, вибухових речовин, пташиного клею та монониткових (волосінних) сіток (крім тих, що призначені для промислового лову), а також інших засобів, заборонених законом.