Святкові новорічні локації у Запоріжжі

Zaporizhzhia.city

Цього року Новорічні святкування відбуватимуться одразу на декількох локаціях, а кожного вікенду на містян та гостей Запоріжжя чекають цікаві активності.
[gallery type=1 id=18481,18482,18486,18483]⠀
Новорічні містечка з’являться на площі та проспекті Маяковського, Козацькому колі, Каскаді фонтанів “Райдуга”.

На площі Маяковського відбудеться урочисте відкриття головної ялинки міста. Яскраві новорічні гірлянди та святкові ілюмінації прикрасять площу, а персонажі казкових зимових сюжетів створять справжній “новорічний всесвіт”. Тривимірні світлові інсталяції – великі новорічні кульки, улюблені персонажі мультфільмів і казок – сніговик, полярні ведмеді, олені подарують справжню зимову атмосферу. На дітей і дорослих чекає інтерактивна програма, з хореографічними та вокальними виступами, майстер-класами та казковими перевтіленнями.
[gallery type=2 id=18484,18485]⠀
Пішохідну зону на проспекті Маяковського прикрасять ажурні світлові консолі і гірлянди, перетворивши вечірній променад на прогулянку під чарівним “зоряним небом”. Святковий новорічний потяг курсуватиме від площі Маяковского до каскаду фонтанів “Райдуга”.

На Каскаді фонтанів “Райдуга” з’являться незвичайні фотолокації та мальовничий будиночок із прозорим дахом. Тут можна буде поринути у розваги просто неба, покататися на ковзанах та зробити гарні фото.

У новорічному містечку на Каскаді фонтанів “Райдуга” на малечу чекатиме “Будиночок, де збуваються дитячі мрії.