В Запорожской областной больнице завершается ремонт отделения для ветеранов АТО и воинов-афганцев

Газета МИГ
Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

у Запорізькій обласній лікарні завершується ремонт госпітального відділення для ветеранів бойових дій на Донбасі та воїнів-афганців. Облаштування шпитального відділення завершиться до кінця року. Приміщення для цього відділення - це частина відділення судинної хірургії на 6 поверсі.

Сьогодні заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова відвідала госпітальне відділення та оцінила стан робіт, що наразі проводяться у закладі.

У новому відділенні передбачено 10 палат, де одночасно зможуть перебувати 25 хворих, палати розраховані для 2-х та 4-х пацієнтів. У кожній палаті буде свій санвузол, побутова техніка (чайник, мікрохвильова піч, телевізор), посуд.

- Ці зміни в організації перебування наших ветеранів в лікарні надважливі сьогодні, адже останній рік в області були певні складнощі із наданням медичної допомоги та організацією реабілітації для учасників бойових дій, - зазначила Злата Некрасова. – Влада і надалі буде робити все можливе, щоб забезпечити їм комфортне та якісне медичне обслуговування.