Денис Силантьєв став меценатом запорізького музею

Газета МИГ

Запорізький обласний краєзнавчий музей на своїй FB-сторінці повідомляє, що його колекція поповнилася завдяки дарунку відомого запорізького спортсмена Дениса Силантьєва.

“Вперше у своїй історії, 6 серпня 2021 року музей відкрив виставку, присвячену видатним спортсменам нашого краю – «Легенди Запорізького спорту». Завдяки цій події наша колекція поповнилась унікальними речами та нагородами відомих спортсменів нашої області.

Одним з дарувальників став Денис Олегович Силантьєв – заслужений майстер спорту з плавання, багаторазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, чотириразовий володар Кубка світу, срібний призер олімпіади в Сіднеї 2000 року, триразовий переможець турніру «Mare Nostrum».

Без вагань наш чемпіон поділився із музеєм частиною своїх спортивних здобутків та подарував надзвичайні екземпляри спортивних нагород: медалі, кубки, грамоти, дипломи та особисті речі. Всі вони посядуть гідне місце в нових експозиційних залах.

Щиро дякуємо Денису Олеговичу за цінний внесок у розвиток та популяризацію спортивної тематики в музейній справі”, – йдеться у повідомленні.