Запорізькі депутати виділили понад 9 мільйонів гривень на оснащення навчальних закладів

depo.ua

На сесії Запорізької міської ради депутати виділили кошти із залученням держбюджету на матеріально-технічне оснащення навчальних закладів. Так, для цього передбачили близько 9, 8 млн грн.

За інфрмацією міськради, кошти підуть на придбання предметів довготривалого користування – пральних машин, водонагрівачів, холодильного обладнання тощо. Відповідні запити закладів освіти сформує профільний департамент.

Також, з державного бюджету передбачені також кошти на ремонт інфраструктурних об’єктів – зокрема, для реконструкції комплексу спортивних майданчиків Запорізького НВОК №110 ЗМР ЗО. Для цього передбачено майже 9,3 млн грн, передає Depo.Запоріжжя.

Крім того, в результаті зекономлених коштів з міського бюджету після виконання міської програми у декількох навчальних, закладах утворився залишок, який спеціалісти профільного департаменту запропонували перенаправити на інші цілі. Так, більше 600 тис. грн виділили для реконструкції елементів благоустрою дошкільного навчального закладу № 169 "Берегиня", 370 тис. грн – на виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям, роздягалень та душових на території Запорізької школи № 38.

Нагадаємо, у Запоріжжі на кількох вулицях з’явиться зовнішнє освітлення.