За проблеми Бердянська взялися після відставки мера

Газета МИГ
У Запорізькій облдержадміністрації обговорили нагальні проблеми міста Бердянськ. У нараді під керівництвом голови ЗОДА взяли участь голова Бердянської райдержадміністрації , виконуючий обов’язки голови Бердянської міської ради (нагадаємо нещодавно мер міста Валерій Баранов подав у відставку), керівники структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації та Бердянської міської ради.

Під час зустрічі обговорили найбільш проблемні питання життєдіяльності Бердянська. Зокрема, термінову необхідність оновлення системи водогону та водовідведення, зношеність якої складає до 80 процентів.

Бердянській міській владі запропонували, перш за все, скласти перелік найбільш аварійних ділянок та розробити план їх оновлення із залученням субвенцій, коштів ДФРР та грантів.

Обговорили також затримку із запуском ангіографа та системи забезпечення киснем в оновленому приймальному відділенні КНП “Бердянське територіальне медичне об’єднання” та дали завдання завершити реалізацію цих задач до кінця року.

Також окреслили інші проблеми Бердянська - комунальні, екологічні, соціальні.