Запорізьких аграріїв попереджають про нові шахрайські схеми

depo.ua

Останнім часом дедалі частіше власникам сільськогосподарської техніки надходять пропозиції від деяких осіб за певну суму коштів "вирішити питання" з Держпродспоживслужбою стосовно відомчої реєстрації сільськогосподарської техніки або видачі посвідчень тракториста-машиніста.

Головне управління повідомляє, що це одна із схем викачування аферистами грошей з громадян.

Процедура реєстрації сільськогосподарської техніки є досить простою та прозорою.

Для реєстрації та/або зняття з обліку сільськогосподарської техніки, прийняття іспитів на отримання посвідчення тракториста-машиніста, необхідно направити документи поштою або подати особисто до Головного управління (адреса: 69002 м. Запоріжжя, вул. Гоголя 105 а).

Номер телефону для отримання консультацій : 061-228-04-30

Оплата за бланк свідоцтва про реєстрацію та номерний знак здійснюється до Державного підприємства "Київоблагростандарт". Вартість бланку свідоцтва про реєстрацію машини становить 63 грн, державного номерного знаку – 144 грн. або 189 грн в залежності від його типу, номерного знаку "Транзит"– 63 грн. Вартість бланку посвідчення тракториста-машиніста становить 63 грн, передає Depo.Запоріжжя.

"Шановні запоріжці, вкотре наголошуємо, будьте пильними та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману. У разі отримання пропозицій від вказаних осіб, одразу ж звертайтеся до правоохоронних органів", – звертаються у Держпрожспоживслужбі.

Нагадаємо, на Запоріжжі пенсіонерка віддала шахраям понад 40 тисяч гривень. Жертвою шахраїв стала 77-річни жителька Оріхова.