Лише сьогодні кременчужани можуть написати меседжі проти домашнього насильства і потрапити на білборд

Кременчуцька газета

Сьогодні з 14.00 до 16.00 у Кременчуці у сквері ім. Олега Бабаєва проходить створення унікального маніфесту проти домашнього насильства.
На помаранчевому банері усі бажаючі у цей час мають можливість написати свої меседжі проти домашнього насильства, побажання постраждалим і заклики щодо викорінення таких проблем.
Як повідомила одна із організаторок, муніципальна консультантка Фонду ООН у галузі народонаселення Юлія Єфремова, написані слова використовуватимуть для створення соціальної реклами у нашому місті. Тобто, мешканці міста стануть творцями майбутньої реклами, які розмістять на білбордах.
Вона зазначила, що всі учасники отримають тематичні інформаційні матеріали і матимуть можливість прийняти участь у розіграші пакунків із брендованою продукцією "Розірви коло".
Акцію проводять у 30 українських містах.
Також кременчужани можуть сфотографуватися на фоні маніфесту, а далі опублікувати історію із світлиною в Фейсбуці чи Інстаграмі із хештегом # Кременчук_проти_насилля, Три світлини з кожного міста будуть відзначені призами.
До речі, саме маніфестом у Кременчуці дали старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Акція розпочинається 25 листопада, з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини.
Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Світлана Павленко